Değer Katan B2B Çözüm Ortağı

Özellikli ve esnek hizmetlerimiz ile daha verimli ve fark yaratan kazanımlar sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Zengin ürün yelpazesi ile alanında deneyimli ekibimizin farklılık yaratan çözümleriyle memnuniyet yaratıyoruz.

Kalite ve Güvenilirlik

Yüksek kalite ve uluslararası gereksinimlere uygun hizmet sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Amacımız sürdürülebilir en iyi hizmeti sunmaktır.

Image

Ne Yapıyoruz?

20 yılı aşkın süredir multidisipliner uzman ekibimiz ile zengin ürün tedarikinden satış sonrası desteğine kadar kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Başta Türkiye'de üretim yapan firmalar olmak üzere saygın ve güvenilir partnerlerimiz / distribütörlüklerimiz ile güçlü ve uzun soluklu iş birliklerimiz sayesinde "kazan-kazan" prensibi ile müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak Türkiye, Almanya, Avrupa Birliği ve Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde ticari faaliyetler yürütüyoruz.

Featured Box Image

Dış TicaretGeniş tedarik ağımız ve güçlü networkümüz dış ticaret faaliyetlerinde bizleri bir adım öne çıkarmaktadır.

Featured Box Image

E-Ticaret Güncel ticaret alışkanlıklarına uyum sağlamak için geniş ürün yelpazesini içerecek şekilde uygun çözümler sunuyoruz.

Değerlerimiz ve Prensiplerimiz

Uzman ekibimiz ve güvenilir küresel ticaret ağımız ile şeffaf hizmet sunarak iş ortaklarımız ile bütünlük içerisinde uzun soluklu tercih edilen iş birliği sağlamak.

Kaliteli Ürün ve Hizmet

Uluslararası standartlara uygun / belgelendirilmiş, onaylanmış ürünlere kolaylıkla erişmeniz için bir köprü oluyoruz. Ürün kalitesinin yanı sıra üretici kapasitesi ve tedarik zincirinde değişen dinamiklere cevap veren sürdürülebilir ve yenilikçi hizmet sunuyoruz.

Müşteri Memnuiyeti

En elverişli maliyet/performans oranı, sorunsuz ve hızlı tedarik süreci sunarak saygın ve güvenilir iş ortaklarımızdan oluşan güçlü ağımız sayesinde değerli müşterilerimzin ihtiyacını karşılıyoruz.

 

Hakkımızda

20 yılı aşkın ticari tecrübemiz ile zamanla global firmalardan gelen talepler üzerine birçok ürününün ithalat ve ihracatını yaparak kendimizi küresel iş ortağı olarak konumlandırdık.

Almanya Düsseldorf'da yerleşik iştirakimiz olan Miniz Trade GmbH aracılığıyla ürün ve müşteri portföyünü genişletme imkanı bularak uluslararası pazarlara hızlı erişim sağlamakta ve küresel ticarette daha etkin bir rol almaktayız.

Teknoloji

Tercih edilen güvenilir teknoloji çözümleri

Teknolojinin hayatın bir parçası olduğu gerçeğinden yola çıkarak alanında uzman kişiler ile çözüm ortaklıkları kurarak hizmet ağımızı teknoloji alanında da genişletiyoruz. Amacımız çözüm ortaklarımızla birlikte yenilikçi teknoloji süreçleri ve gelişmelere uygun hizmetler sunmak.

Tamamına Göz At
Chrome